Компания Максима Коваля Оперативная юридическая помощь. Суд отменил постановление полицейского и взыскал с полиции 18 000 грн. за правовую помощь адвоката

Часто боржники, коли дізнаються про поданий до суду позов про стягнення заборгованості намагаються  негайно позбутися  свого майна для запобігання подальшого стягнення боргу за рахунок цього майна.

Боржник нашого клієнта так і зробив. Дізнавшись про позов поданий про стягнення з нього боргу негайно переоформив все нерухоме майно на родичів за договорами дарування (так він хотів уникнути ще й податкового тягаря при  переоформленні нерухомості). Він вважав, що він надійно  «заховав” своє майно. 

Наші адвокати звернулись до суду з позовом про визнання цих  безоплатних договорів дарування фраудаторними,

вчиненими на шкоду кредитора. В якості заходів забезпечення позову суд наклав арешт на частку в квартирі боржника https://reyestr.court.gov.ua/Review/120059916. Тепер, окрім виплати боргу, боржник буде сплачувати і судові витрати і витрати на правову допомогу кредитору та найголовніше, стягнення боргу буде відбуватись саме за рахунок нерухомого майна боржника. 

Якщо вам заборгували гроші, звертайтесь до нас! 

Похожие записи